Lafayette 2013 Kış Kreasyonları

Gönderen
Güncelleme: Şubat 13, 2013
pob-dolly2

Lafayette 2013 Kış Kreasyonları, Milano Moda Haftasında görücüye çıktı. Kış sezonuna hazır bir görüntü sergileyen Lafayette, bayanların yanı sıra bayları da etkiledi.
İç gıcıklayan kıyafetler
Lafayette, kış sezonu için tasarladığı kıyafetlerle, podyumda adeta bir yaz havası estirdi. Birbirinden güzel modellerin sergilediği ürünler, erkek bayan herkesin ilgisini topladı. Özellikle mini tercihi yapılan tasarımlarda, kürk kumaşlar yine unutulmamış. Elit kesimin vazgeçemediği kürk, mini eteklerle oldukça uyumlu bir şekilde kombine edilerek, şık bir hava katılmış.
Kahverengi tonları
Lafayette, tasarladığı kıyafetlerde ağırlıklı olarak kahverengi ve tonlarını kullanmış. Kahverengi ve beyaz, bayanlara sütlü çikolata tadında kıyafetler sunmuş.
Aksesuarların uyumu
Tasarımlarda kullanılan aksesuarlar, bayanlara küçük ipuçları vermiş. Özellikle kürk şapkalar ve pastel tonlarında çantalar, bu yılda bayanların vazgeçilmez tercihi olacak gibi görünüyor.

One Comment

  1. Giyim

    16 Şubat 2013 at 12:15

    Merhabalar;
    Anlatım tarzınızdan sanki bu podyumda bulunmuş gibi hissettim kendimi.:) Gerçekten olağanüstü..Emeğinize sağlık..İyi çalışmalar..

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir